This product is currently not available.
- Order number: A29337
- EAN 720322293378
- Suggested retail price: 49,95 €
Place this enchanted Beauty and the Beast figurine on top of your cake using the plastic dish... more
Product information "Disney Enchanting Collection - Belle Wedding Cake Topper A29337"
Place this enchanted Beauty and the Beast figurine on top of your cake using the plastic dish provided for a perfect representation of the greatest love story.
This enchanting figurine is made from resin and packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 12,0 cm |
| Length: | 10,0 cm |
| Width: | 8,0 cm |
| Disney movie: | Beauty and the Beast |
| Charakter: | Beast, Belle |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2019 |
| Brand: | Enchanting Disney Collection |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
| Specials: | Cake Topper |
Related links to "Disney Enchanting Collection - Belle Wedding Cake Topper A29337"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Enchanting Collection - Belle Wedding Cake Topper A29337"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed