This product is currently not available.
- Order number: A29814
- EAN 720322298144
- Suggested retail price: 19,95 €
This beautiful Mary Poppins Cosmetic Bag will make a lovely, practical and decorative gift.... more
Product information "Disney Enchanting Collection - Mary Poppins Cosmetic Bag A29814"
This beautiful Mary Poppins Cosmetic Bag will make a lovely, practical and decorative gift. Perfect for all ages and Disney fans. There is plenty of space to store all your toiletries in, ideal for sleep over's and holidays.
MATERIAL: Pu Leather. Do not iron, bleach or tumble dry
| Height: | 13,0 cm |
| Length: | 20,0 cm |
| Width: | 6,0 cm |
| Disney movie: | Mary Poppins |
| Charakter: | Mary Poppins |
| Material: | PU Leather |
| Year of release: | 2019 |
| Brand: | Enchanting Disney Collection |
| Manufacturer: | Enesco |
Related links to "Disney Enchanting Collection - Mary Poppins Cosmetic Bag A29814"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Enchanting Collection - Mary Poppins Cosmetic Bag A29814"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed