- Order number: 6007190
- EAN 028399271504
- Suggested retail price: 41,95 €
In celebration of the 80th Anniversary of Fantasia, this stainless steel lined decorative... more
Product information "Disney Showcase Collection - Fantasia Decorative Goblet 6007190"
In celebration of the 80th Anniversary of Fantasia, this stainless steel lined decorative chalice the perfect addition to feel like a sorcerer's apprentice. Adorned with 20 sparkling faux blue gems. (Magic brooms not included)
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 18,0 cm |
| Length: | 9,0 cm |
| Width: | 9,0 cm |
| Disney movie: | Fantasia |
| Charakter: | Mickey Mouse |
| Material: | Stainless Steel, Stone Resin |
| Year of release: | 2020 |
| Brand: | Disney Showcase Collection |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble, Figurine |
Related links to "Disney Showcase Collection - Fantasia Decorative Goblet 6007190"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Showcase Collection - Fantasia Decorative Goblet 6007190"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
Viewed