- Order number: 6002837
- EAN 028399138395
- Suggested retail price: 73,00 €
Grasping candy inevery arm and a devilish grin on her face, Ursula has her own plans for a sweet... more
Product information "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Ursula Halloween "Deliciously Greedy" 6002837"
Grasping candy inevery arm and a devilish grin on her face, Ursula has her own plans for a sweet Halloween.
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 18,0 cm |
| Length: | 18,0 cm |
| Width: | 15,5 cm |
| Disney movie: | The Little Mermaid |
| Charakter: | Ursula |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2019 |
| Brand: | Disney Traditions |
| Artist: | Jim Shore |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Ursula Halloween "Deliciously Greedy" 6002837"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Ursula Halloween "Deliciously Greedy" 6002837"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed