- Order number: 6009035
- EAN 028399295753
- Suggested retail price: 26,00 €
The Pizza Planet aliens seem to be attending a Pixar party this evening. Masquerading as their... more
Product information "Disney Showcase Collection - Alien Russell - Up Mini Figurine 6009035"
The Pizza Planet aliens seem to be attending a Pixar party this evening. Masquerading as their favourite characters, the aliens don an array of Disney disguises. This one dresses as Up's Russell, with signature boy scout uniform and badges.
Each piece is hand painted and slight colour variations are to be expected which makes each piece unique. The item is packed in a branded craft box.
| Height: | 6,5 cm |
| Length: | 6,5 cm |
| Width: | 4,0 cm |
| Disney movie: | Up |
| Charakter: | Russell |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2021 |
| Brand: | Disney Showcase Collection |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Showcase Collection - Alien Russell - Up Mini Figurine 6009035"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Showcase Collection - Alien Russell - Up Mini Figurine 6009035"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed