This product is currently not available.
- Order number: DN33003
- EAN 086131619236
Enchanting and elegant features this tree topper made from glass the cute little bunny Thumper... more
Product information "Disney Tree Topper Glass "Thumper" - Kurt S. Adler DN33003"
Enchanting and elegant features this tree topper made from glass the cute little bunny Thumper from Disney's "Bambi". It is the perfect gift for every Disney enthusiast and a must have for your christmas tree. Every glass tree topper is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 30,0 cm |
| Length: | 7,0 cm |
| Width: | 7,0 cm |
| Disney movie: | Bambi |
| Charakter: | Thumper |
| Material: | Glass |
| Year of release: | 2021 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney Tree Topper Glass "Thumper" - Kurt S. Adler DN33003"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Tree Topper Glass "Thumper" - Kurt S. Adler DN33003"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
Viewed