- Order number: DN37057
- EAN 086131696121
Mickey wears a fetive costume and makes a selfie with his new smartphone from his beatiful... more
Product information "Disney "Festive Selfie" Mickey with Smartphone Hanging Ornament - Kurt S. Adler DN37057"
Mickey wears a fetive costume and makes a selfie with his new smartphone from his beatiful christmas outfit. This ornament is perfect for hanging on every Disney christmas tree.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 10,0 cm |
| Length: | 6,0 cm |
| Width: | 8,0 cm |
| Charakter: | Mickey Mouse |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2022 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney "Festive Selfie" Mickey with Smartphone Hanging Ornament - Kurt S. Adler DN37057"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney "Festive Selfie" Mickey with Smartphone Hanging Ornament - Kurt S. Adler DN37057"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Viewed