This product is currently not available.
- Order number: DN33045
- EAN 086131696039
The beloved Disney dog Tramp is on the way to the restaurant Bella Notte for a Christmas date... more
Product information "Disney "Jolly Tramp" Lady and the Tramp Hanging Ornament - Kurt S. Adler DN33045"
The beloved Disney dog Tramp is on the way to the restaurant Bella Notte for a Christmas date with Lady. This ornament is perfect for hanging on every Disney christmas tree.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 10,5 cm |
| Length: | 10,5 cm |
| Width: | 5,0 cm |
| Disney movie: | Lady and the Tramp |
| Charakter: | Strolch |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2022 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney "Jolly Tramp" Lady and the Tramp Hanging Ornament - Kurt S. Adler DN33045"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney "Jolly Tramp" Lady and the Tramp Hanging Ornament - Kurt S. Adler DN33045"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed