This product is currently not available.
- Order number: 4057951
- EAN 045544921152
- Suggested retail price: 59,95 €
Jim Shore captures Jack Skellington and Sally from Disney's The Nightmare Before Christmas in a... more
Product information "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Jack & Sally "Fated Romance" 4057951"
Jim Shore captures Jack Skellington and Sally from Disney's The Nightmare Before Christmas in a warm embrace.
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 22,0 cm |
| Length: | 10,0 cm |
| Width: | 6,0 cm |
| Disney movie: | The Nightmare Before Christmas |
| Charakter: | Jack Skellington, Sally |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2017 |
| Brand: | Disney Traditions |
| Artist: | Jim Shore |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Jack & Sally "Fated Romance" 4057951"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Jack & Sally "Fated Romance" 4057951"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed