- Order number: 4058893
- EAN 045544930505
- Suggested retail price: 31,95 €
ntroducing a brand new collection from Cartoon Folk Artist Miss Mindy. The artist has a very... more
Product information "Miss Mindy "Cogsworth" (Beauty & The Beast) Disney Figurine 4058893"
ntroducing a brand new collection from Cartoon Folk Artist Miss Mindy. The artist has a very whimsical and unique take on the world and her design aesthetic is shown in these new classic Disney figurines. Cogsworth from Beauty and The Beast has a matte brown wood effect body and a shiny face.
The item is packed in a branded gift box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 10,0 cm |
| Length: | 8,5 cm |
| Width: | 5,5 cm |
| Disney movie: | Beauty and the Beast |
| Charakter: | Cogsworth |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2017 |
| Brand: | The World Of Miss Mindy |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Miss Mindy "Cogsworth" (Beauty & The Beast) Disney Figurine 4058893"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Miss Mindy "Cogsworth" (Beauty & The Beast) Disney Figurine 4058893"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed