This product is currently not available.
- Order number: 6001369
- EAN 045544982481
- Suggested retail price: 36,00 €
The Beast embraces Belle in this iconic Beauty and the Beast pose.
The item is packed in a... more
Product information "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Beauty and the Beast Photo Frame 6001369"
The Beast embraces Belle in this iconic Beauty and the Beast pose.
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 18,0 cm |
| Length: | 15,5 cm |
| Width: | 4,0 cm |
| Disney movie: | Beauty and the Beast |
| Charakter: | Beast, Belle |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2019 |
| Brand: | Disney Traditions |
| Artist: | Jim Shore |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Beauty and the Beast Photo Frame 6001369"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Beauty and the Beast Photo Frame 6001369"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed