This product is currently not available.
- Order number: 4019031
- EAN 045544309288
- Suggested retail price: 59,95 €
To be used with Disney Traditions Personality Pose figurines. The item is packed in a branded... more
Product information "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Personality Pose Displayer 4019031."
To be used with Disney Traditions Personality Pose figurines.
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 14,5 cm |
| Length: | 44,5 cm |
| Width: | 34,5 cm |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2012 |
| Brand: | Disney Traditions |
| Artist: | Jim Shore |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Personality Pose Displayer 4019031."
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Personality Pose Displayer 4019031."
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
Viewed