This product is currently not available.
- Order number: A29679
- EAN 720322296799
- Suggested retail price: 15,95 €
A beautiful glass Alice Bauble that makes for a treasured keepsake all year round. This bauble... more
Product information "Disney Enchanting Collection - Alice in Wonderland Christmas Bauble "We're All Mad Here" A29679"
A beautiful glass Alice Bauble that makes for a treasured keepsake all year round. This bauble features the popular characters from the curious Disney film Alice in Wonderland. This item would make a lovely unique gift for a friend, or a self-purchase to brighten up the home.
Presented in a branded window box
| Height: | 10,0 cm |
| Length: | 10,0 cm |
| Width: | 10,0 cm |
| Disney movie: | Alice in Wonderland |
| Charakter: | Alice, Mad Hatter, March Hare, Queen of Hearts |
| Material: | Glass |
| Brand: | Enchanting Disney Collection |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney Enchanting Collection - Alice in Wonderland Christmas Bauble "We're All Mad Here" A29679"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Enchanting Collection - Alice in Wonderland Christmas Bauble "We're All Mad Here" A29679"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Viewed