- Order number: 6005965
- EAN 028399219308
- Suggested retail price: 56,95 €
Even Eeyore has a hard time frowning in this precious Jim Shore piece. A heart balloon latched... more
Product information "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Eeyore with a Heart Balloon "Love Floats" 6005965"
Even Eeyore has a hard time frowning in this precious Jim Shore piece. A heart balloon latched to his mouth, the donkey will start floating with love soon enough.
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 20,0 cm |
| Length: | 13,0 cm |
| Width: | 6,5 cm |
| Disney movie: | The Many Adventures Of Winnie The Pooh |
| Charakter: | Eeyore |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2019 |
| Brand: | Disney Traditions |
| Artist: | Jim Shore |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Eeyore with a Heart Balloon "Love Floats" 6005965"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Eeyore with a Heart Balloon "Love Floats" 6005965"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed