- Order number: 6007070
- EAN 028399270187
- Suggested retail price: 74,00 €
Chip 'n Dale are always up to something. Engaging in holiday shenanigans, the two chipmunks act... more
Product information "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Christmas Chip and Dale "Snuff Said" 6007070"
Chip 'n Dale are always up to something. Engaging in holiday shenanigans, the two chipmunks act fast to prevent a fire. Extinguishing the flame from his brother's Christmas hat, the pair wear astonished faces. They'll be back in trouble soon enough!
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Height: | 21,0 cm |
| Length: | 15,0 cm |
| Width: | 7,5 cm |
| Charakter: | Chip, Dale |
| Material: | Stone Resin |
| Year of release: | 2020 |
| Brand: | Disney Traditions |
| Artist: | Jim Shore |
| Manufacturer: | Enesco |
| Article group: | Figurine |
Related links to "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Christmas Chip and Dale "Snuff Said" 6007070"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Traditions / Jim Shore figurine - Christmas Chip and Dale "Snuff Said" 6007070"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
Viewed