This product is currently not available.
- Order number: DN03005-A
- EAN 086131572203
Princess Anna and the snowman Olaf are looking through a pile of leaves in this lovely christmas... more
Product information "Disney Frozen "Anna & Olaf" Christmas Bauble gold - Kurt S. Adler DN03005-A"
Princess Anna and the snowman Olaf are looking through a pile of leaves in this lovely christmas bauble from Kurt S. Adler. Every 80mm green glass bauble is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 8,0 cm |
| Length: | 8,0 cm |
| Width: | 8,0 cm |
| Disney movie: | Frozen |
| Charakter: | Anna, Olaf |
| Material: | Glass |
| Year of release: | 2020 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney Frozen "Anna & Olaf" Christmas Bauble gold - Kurt S. Adler DN03005-A"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Frozen "Anna & Olaf" Christmas Bauble gold - Kurt S. Adler DN03005-A"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed