This product is currently not available.
- Order number: DN03004-A
- EAN 086131571787
This beautiful christmas bauble from Kurt S. Adler features princess Anna and Olaf from Disney's... more
Product information "Disney Frozen "Anna & Olaf" Glass Disk / Christmas Bauble Gold - Kurt S. Adler DN03004-A"
This beautiful christmas bauble from Kurt S. Adler features princess Anna and Olaf from Disney's "Frozen". Every golden glass disk is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 11,0 cm |
| Length: | 10,0 cm |
| Width: | 3,0 cm |
| Disney movie: | Frozen |
| Charakter: | Anna, Olaf |
| Material: | Glass |
| Year of release: | 2021 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney Frozen "Anna & Olaf" Glass Disk / Christmas Bauble Gold - Kurt S. Adler DN03004-A"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney Frozen "Anna & Olaf" Glass Disk / Christmas Bauble Gold - Kurt S. Adler DN03004-A"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed