This product is currently not available.
- Order number: DN32016
- EAN 086131621000
This stunning christmas bauble from Kurt S. Adler looks like a typical Mickey head with ears.... more
Product information "Disney "Minnie Mouse" Mickey Ear Ball Christmas Bauble shining pink - Kurt S. Adler DN32016"
This stunning christmas bauble from Kurt S. Adler looks like a typical Mickey head with ears. The shinning pink bauble features the Minnie stroke and many clear rhinestones. Every glass bauble is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 9,5 cm |
| Length: | 14,0 cm |
| Width: | 8,0 cm |
| Charakter: | Minnie Mouse |
| Material: | Glass |
| Year of release: | 2021 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney "Minnie Mouse" Mickey Ear Ball Christmas Bauble shining pink - Kurt S. Adler DN32016"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney "Minnie Mouse" Mickey Ear Ball Christmas Bauble shining pink - Kurt S. Adler DN32016"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed