- Order number: DN37016
- EAN 086131621727
Minnie gives her sweetheart Mickey a big smootch in this cute christmas bauble from Kurt S.... more
Product information "Disney "Mickey & Minnie" Glass Disk / Christmas Bauble red - Kurt S. Adler DN37016"
Minnie gives her sweetheart Mickey a big smootch in this cute christmas bauble from Kurt S. Adler. Every red glass disk is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Height: | 9,0 cm |
| Length: | 8,0 cm |
| Width: | 2,0 cm |
| Charakter: | Mickey Mouse, Minnie Mouse |
| Material: | Glass |
| Year of release: | 2021 |
| Brand: | Disney |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
Related links to "Disney "Mickey & Minnie" Glass Disk / Christmas Bauble red - Kurt S. Adler DN37016"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "Disney "Mickey & Minnie" Glass Disk / Christmas Bauble red - Kurt S. Adler DN37016"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
NEW
Preorder Now!
Viewed